Sportas

Kodėl verta rinktis asmenines treniruotes sporto klube?

Šiais laikais vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi aktyvų laisvalaikį. Vieni sportuodami nori numesti svorio, o kiti nori užsiauginti papildomų raumenų, padailinti kūno linijas ar tiesiog gyventi sveikesnį gyvenimo būdą.

Šiais laikais vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi aktyvų laisvalaikį. Vieni sportuodami nori numesti svorio, o kiti nori užsiauginti papildomų raumenų, padailinti kūno linijas ar tiesiog gyventi sveikesnį gyvenimo būdą. Specialistai šiems žmonėms patartų rinktis skirtingas programas tam, kad trokštami tikslai būtų pasiekti sklandžiai, greitai ir saugiai. Nors galima sportuoti ir savarankiškai, sporto klube sutiksite bendraminčių, susirasite draugų, o profesionalai padės sudaryti jūsų lūkesčius geriausiai atitinkančią programą. Tiems, kurie nori gretai ir efektyviai įgyvendinti savo sportines svajones, patariama rinktis asmenines treniruotes.

Naujame sporto klube „Greenfit“, įsikūrusiame Kaune, Aleksoto mikrorajone, į asmenines treniruotes kviečia daugkartinis Lietuvos kultūrizmo čempionas, įvairių tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas Darius Bukšnaitis. Jis sportuoja jau daugiau nei 15 metų, per šį laiką jis ne tik sukaupė nemažą apdovanojimų kolekciją, bet ir ištobulino žinias apie užsiėmimus sporto salėje bei mitybos planų sudarymą. Individualūs mitybos planai yra itin svarbūs, nes kiekvienas sportuojantis žmogus yra skirtingas, tačiau labai svarbus yra ir atsidavusio trenerio darbas. Pasak Dariaus Bukšnaičio, „treneris turi turėti patirties, o ne eksperimentuoti su sportuoti pasiryžusiais žmonėmis. Ilgus metus sportuodami mes geriau pažįstame savo kūną, žinome kaip vienas ar kitas raumuo reaguoja į tam tikrus pratimus“.

Paklaustas, ką patartų pradedantiems sportuoti, Darius Bukšnaitis pabrėžė, kad puikūs rezultatai susideda iš efektyvių treniruočių, tinkamos mitybos ir poilsio. Pasak patyrusio sportininko, pirmiausia svarbu įvertinti savo jėgas ir nepersistengti. Pratimus reikia atlikinėti lėtai, užtikrintai, pradėti nuo mažesnių svorių, kad organizmas galėtų palaipsniui pereiti prie didesnio krūvio ir nepatirtų staigaus šoko. Antra, svarbu tinkamai maitintis – vengti riebaus maisto, prieš ir po treniruočių valgyti daugiau angliavandenių (makaronų, ryžių, įvairių sausų pusryčių bei dribsnių, košių), nes tai yra energijos šaltinis. Taip pat svarbu nepamiršti ir baltymų (varškės, varškės sūrio, jautienos, vištienos, žuvies, kalakutienos), nes tai – raumens statybinis elementas. Žinoma, reikia gerti daug skysčių. Galiausiai, svarbu nepamiršti ilsėtis – poilsio metu atsigauna raumenys ir atsistato energija.

Pagrindinis individualių treniruočių privalumas yra tas, kad jų metu treneris visą dėmesį suteikia vienam sporto klubo lankytojui. Darius Bukšnaitis teigia, jog „asmenines treniruotes dažniausiai renkasi žmonės, turintys sveikatos problemų. Dažnai tokie sporto klubo lankytojai būna po traumų, kojų operacijų ir tęsia reabilitaciją sporto klubuose“. Šiems žmonėms įprastai reikalingas išskirtinis dėmesys, jiems sunku sportuoti bendrose treniruotėse su gera savijauta ir sportine forma pasižyminčiais lankytojais. Ir šioje srityje Darius Bukšnaitis turi nemažai patirties – jis jau daugiau nei 15 metų padeda žmonėms atsigauti po traumų. Kitiems žmonėms sportas tampa būdu atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ar nemalonių emocinių išgyvenimų, todėl jie renkasi „Greenfit“ dėl šiltos, jaukios sporto klubo atmosferos. Žinoma, yra ir sporto klubo lankytojų, kurie renkasi individualų darbą su treneriu tiesiog siekdami greitesnių rezultatų.

Aleksote įsikūręs „Greenfit“ yra naujas, jaunatviškas ir labai draugiškas sporto klubas, kuriame sportuoti padeda didelę patirtį sukaupę aukštos kvalifikacijos treneriai. Čia rengiamos ne tik individualios, bet ir funkcinės, pilateso, jogos ir „Body Challenge“ treniruotės, sudaromi individualūs mitybos planai. „Greenfit“ rasite ne tik naujus aukštos klasės treniruoklius, nepriekaištingą švarą, bet ir motyvuojančią muziką, didelį sveikų kokteilių ir sulčių pasirinkimą. Darius Bukšnaitis sporto klubą „Greenfit“ įkūrė drauge su žmona Indre norėdami sukurti draugišką aplinką, kurioje išnyksta visi lankytojų skirtumai ir asmeniniai kompleksai. „Greenfit“ savininkai nemėgsta žodžio „klientas“ – čia kiekvienas lankytojas laikomas sporto klubo šeimos nariu. Todėl čia laukiami visi sportuoti pasiryžę žmonės, nepriklausomai nuo jų amžiaus, sportinės formos ar sveikatos būklės. Bukšnaičiai nori aplink „Greenfit“ suburti bendruomenę, todėl nuolat rengia įvairius renginius, mėgėjiškas varžybas, neretai klubo lankytojus kviečia į iškylas gamtoje, pairkluoti baidares ar tiesiog pasportuoti lauke. Artimiausiuose planuose yra ir specialūs užsiėmimai besilaukiančioms mamoms.

Nėra jokių abejonių, kad individualios treniruotės turi labai daug privalumų, tačiau svarbu pasirinkti gerą sporto klubą. „Greenfit“ yra tiesiog kitoks sporto klubas, kuriame su kiekvienu lankytoju bus pasikalbėta, jo pageidavimai ir norai bus išklausyti, o asmeniniai kompleksai – pamiršti. Tai yra vieta, į kurią atėję žmonės nėra laikomi klientais, jie – besiburiančios „Greenfit“ bendruomenės dalis.

  1. Asmeninės treniruotės – tai laikas, kuomet treneris visą dėmesį skiria vienam lankytojui, užtikrindamas treniruotės saugumą, efektyvumą ir  optimaliausią programą norimiems tikslams pasiekti.
  2. Svarbu pasirinkti tokį sporto klubą, kuriame dirbtų aukštos kvalifikacijos personalas, sukaupęs didelę patirtį. Būtent toks yra daugkartinio kultūrizmo čempiono Dariaus Bukšnaičio ir jo žmonos Indrės „Greenfit“ – čia patyrę treneriai gali garantuoti, kad asmeninės treniruotės nenueis veltui, nepriklausomai nuo to ar norite numesti svorio, ar kitaip padailinti kūno linijas.
  3. „Greenfit“ – tiesiog kitoks sporto klubas, kuriame kiekvienas bus pasitiktas kaip savas. Čia Jūs ne tik rasite nepriekaištingą švarą, modernią įrangą bei motyvuojančią atmosferą, bet ir tapsite besiburiančios „Greenfit“ bendruomenės dalimi. „Greenfit“ šeimą vienija šiltas bendravimas sporto salėje, smagūs renginiai bei išvykos.

Darius Bukšnaitis

UAB „Alonas“ Greenfit

Veiverių g. 150 C, Aleksotas, Kaunas

darius.bcaa@gmail.com

+370 698 22231

www.greenfit.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *